Tekstil sektöründe faaliyetine 2001 yılında başlayan firmamız, kullandığı son sistem elektronik makinalar ile Hazır giyim sektörüne hizmet vermektedir.

Amacı kaliteyi en kısa zamanda, en ucuza imal etmek olan firmamız tasarım departmanı ile müşterilerimizin beğenisini kazanacak ürünleri tasarlamakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Firmamız genç ve dinamik kadrosuyla hazır giyim sektörüne hizmet veren önemli firmalardan biri olmuştur.

2015 Yılında kendi binasına taşınan ve halen Bursa'da yaklaşık 4.200 m2 kapalı, 1500 m2 açık alanda üretim yapan firmamız rekabetin çok yoğun yaşandığı tekstil sektöründe kendisine pazar oluşturmayı başarmış, markalaşmış ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayış ile emin adımlarla ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Modern tasarımları, sınırsız renk seçenekleri ve kaliteli ürünleriyle Kartriko markası ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Saygılarımızla,

Kalite ve Teslimat

Kalite ve Hizmet anlayışını bir ilke olarak kabul eden, üretim yatırımlarını her yıl arttıran KAR TRİKO hatasız ve zamanında teslimatı ile tanınmaktadır.

Teknoloji Standardımız

Dünya standartlarında üretim yapan fabrikamızda uzman personelimiz her türlü sorunuzu cevaplandırmaktan büyük mutluluk duyacaktır.